O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, od ponad dwudziestu lat łączymy pracę z pasją o czym codziennie przypominają nam zadowoleni klienci.

Naszą ofertę kierujemy do osób lubiących piękne wnętrza z nutą nostalgii i oryginalne, nietuzinkowe przedmioty z duszą.

Zapraszamy do spaceru po naszym sklepie, jesteśmy pewni, że każdy znajdzie w nim coś wyjątkowego dla siebie. W ofercie mamy antyki z całej Europy, meble stylowe - nowe i używane, meble holenderskie i belgijskie - komplety wypoczynkowe, jadalnie, stoły, stoliki, krzesła, konsole, komody, szafki, biurka, fotele, toaletki, lustra, lampy, zegary, rzeźby, figury,itp.

Służymy radą i fachową pomocą w urządzaniu mieszkań, domów, rezydencji. Podzielimy się pomysłami na aranżację przestrzeni, a nasze meble i dodatki będą wspaniałą inspiracją do metamorfozy ulubionych miejsc w domu.

Zajmujemy się profesjonalną renowacją antyków i starych mebli. Przywracamy dawną świetność antykom w oryginalnej formie, ale też wykonujemy restauracje wg. indywidualnych pomysłów nadając im zupełnie inny wyraz. Indywidualny charakter mebli jest efektem ręcznej pracy na wszystkich etapach renowacji.

Zakochani w dobrym stylu